O nas

Praca w raju

Hejducki Real State sprzedaje na rynku Costa Blanca od prawie 10 lat.

Do każdego klienta podchodzimy z pasją i zainteresowaniem, wsłuchując się w jego potrzeby i odpowiednio doradzając. To nasz klucz do sukcesu.

W ciągu ostatnich sześciu lat zdobyliśmy ogromne zaufanie zarówno na rynku nieruchomości, jak iw życiu prywatnym.

Sprzedajemy nieruchomości na Costa Blanca Południe, ale mamy również dostęp do ofert na Costa Blanca Północ i Costa del Sol.

Nasza firma współpracuje z najlepszymi firmami, co świadczy o wynikach naszej pracy.

Nasza działalność to nie tylko sprzedaż nieruchomości, ale również prowadzenie działu wynajmu i utrzymania nieruchomości.

Doradzamy jak efektywnie wynajmować i dbamy o jakość, dlatego ponad 200 rodzin, które powierzyły nam swoje domy, poleca nas dalej.

Gwarancja skuteczności i zaufanie to tylko niektóre z naszych głównych cech. Hejducki Real State może odradzić klientowi fakt, że dana nieruchomość nie spełnia warunków. Niekoniecznie wywieramy na to presję, ponieważ kupno nieruchomości w Hiszpanii z naszą firmą ma być spełnieniem marzeń.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o naszym życiu w hiszpańskim raju.

Nasi partnerzy

Nasz blog

Kilka nowości z rynku nieruchomości.

Altea, Albir, piękne białe miasteczka, w których każdy się zakocha ❤️

Altea i Albir położone są wybrzeżu Costa Blanca na północ od Benidorm. Przepiękna...
Kontynuuj czytanie
map of spain

Hiszpania

HISZPANIAZadajemy sobie pytanie gdzie leży Hiszpania, odpowiedź brzmi: w południowo-zachodniej...
Kontynuuj czytanie

Kupno nieruchomości w Hiszpanii

Co by było gdyby przy tak niskich kosztach można było sfinansować swoje wyjazdy do Hiszpanii...
Kontynuuj czytanie

TORREVIEJA – morze, plaże, słone laguny, park narodowy, flamingi

Torrevieja położona jest 50 km na południe od Alicante. Obecnie ma 85 tysięcy. mieszkańców i...
Kontynuuj czytanie

Referencje

Jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi Pana Hejduckiego. Na podstawie moich potrzeb i oczekiwań bardzo trafnie dobrał odpowiednią lokalizację i lokal. Dla lepszego porównania zaprezentował mi także kilka innych mieszkań o podobnym standardzie, jednak ten sugerowany przez niego przypadł mi najbardziej do gustu. Dziś jestem już szczęśliwym posiadaczem apartamentu w bardzo dobrej dzielnicy Torrevieja. Uważam, że Pan Adam robi świetną robotę i pomaga rzetelnie swoim klientom. Ja mogę go szczerze polecić ze względu na klasę, zachowanie, profesjonalizm i rzeczowość.
przez Andrzej
Obsługa Pana Adama z "HEJDUCKI REAL ESTATE HISZPANIA" wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. przedstawił 6 konkretnych mieszkań, które bardzo mi się spodobały i wywarły na mnie pozytywne wrażenie. Profesjonalizm, rzeczowość i zaangażowanie to niewątpliwie atuty tego człowieka. Jednak najważniejszym atutem była kompleksowa obsługa procesu zakupu. Szczerze polecamy - z pewnością z powodzeniem zmaterializuje Państwa inwestycję.
Image of customers Ivanna and Tomaz
przez Joanna i Tomasz
Bardzo ładny dom, bardzo adekwatne ceny i doskonała uwaga ze strony zespołu sprzedaży. Szczególne podziękowania dla Adama Hejduckiego za życzliwość.
Dabrowski family photo
przez Dabrowski Family

Compare listings

Porównać