Business Development in Real Estate

Co się stało z Kellogg’s?

image Kelloggs headquarters

Istnieje słynna historia o Kellogga podczas Wielkiego Kryzysu.

Podczas gdy konkurenci zbożowi Kellogga zrobili przewidywalną rzecz i ograniczyli wydatki w miarę pogłębiania się kryzysu gospodarczego, Kellogg podwoił swoje wydatki na reklamy, a nawet agresywnie przeszedł na reklamy radiowe.

Podczas gdy wielu z ich konkurentów ostatecznie zamknęło swoje sklepy, Kellogg’s zwiększył swoje zyski o 30% i do dziś pozostaje jedną z najpotężniejszych marek na swoim rynku.

real estate business development image

Tak właśnie jesteśmy na rynku nieruchomości

W Real Estate dla nas jak dotąd nie ucierpieliśmy tak bardzo, jak wiele innych firm i innych branż.

Utrzymywaliśmy drzwi otwarte, prowadziliśmy działalność prawie tak samo, z wyjątkiem zasad dystansu społecznego, i przyspieszyliśmy nasz rozwój biznesu. Poszliśmy w ślady Kellogga i podwoiliśmy, a nawet potroiliśmy to, co normalnie robilibyśmy w zakresie rozwoju biznesu, reklamy i marketingu, aby zwiększyć sprzedaż i biznes oraz umocnić reputację naszych marek na naszym rynku.

Rozwój biznesu ma kluczowe znaczenie dla trwałego, długoterminowego sukcesu każdej firmy w dowolnym momencie, niezależnie od sytuacji kryzysowej. W szczególności zarządzanie nieruchomościami i nieruchomościami bardzo się rozwinęło od początków naszej działalności.

To duży rynek i Ty jako inwestor nie możesz z niego wyjść.

Mamy dla Ciebie doskonałe możliwości inwestowania w nieruchomości. Skontaktuj się z nami


Kontakt

Compare listings

Porównać